Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/ptdqguty/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش عمده چکمه پلاستیکی بچگانه خزدار | کامل خزدار تا نوک پنجه

فروش عمده چکمه پلاستیکی خزدار بچگانه

چکمه پلاستیکی خزدار یکی از محصولات پرطرفدار در حوزه چکمه های پلاستیکی می باشد. مدل های کامل خزدار تا نوک پنجه بیشتر برای چکمه های پلاستیکی بچگانه می باشد و کمتر در چکمه های بزرگسال استفاده و تولید می شود.

چکمه های پلاستیکی خزدار به دلیل داشتن خز کامل تا نوک پنجه از محبوبیت خاصی برخودار هست. علت این محبوبیت را می توان گرم بودن داخل چکمه نسبت به چکمه های معمولی دانست. این چکمه های پلاستیکی کامل خزدار فعلا در سایز های بچگانه و رنگ های مختلف تولید می شود.

چکمه خزدار پلاستیکی

چکمه پلاستیکی خزدار

همانطور که می دانید وجود خز در چکمه و بوت های زمستانی نعمتی بسیار عالی برای محافظت از پا در برابر سرما می باشد. بیشتر چکمه های خزدار در بوت های چرمی زمستانی دیده می شود.

در چکمه های پلاستیکی نیز استفاده می شود که به دلیل تقاضای کم تولید آن به صرفه و اقتصادی نمی باشد. اما مجموعه ما اقدام به تولید این مدل چکمه های پلاستیکی خزدار نموده و تا نوک پنجه کامل خزدار می باشد و در رنگ های مختلف و شاد تولید می کنیم.

فروش چکمه پلاستیکی خزدار

فروش عمده چکمه پلاستیکی خزدار

به دلیل اینکه مجموعه ما تولیدی می باشد و در کار تولید چکمه های پلاستیکی مشغول به فعالیت هستیم به همین دلیل تمام فروش های ما نیز عمده و صادراتی می باشد و در فروش های جزئی فعالیتی نداریم.

برای ثبت سفارش خود و خرید عمده چکمه های پلاستیکی خزدار بچگانه می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با همکاران ما در ارتباط برقرار نمایید تا به راحتی خرید آسان و راحتی را تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما