Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home/ptdqguty/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت چکمه پلاستیکی لبخند | محصولات چکمه پلاستیکی لبخند | تولیدی چکمه پلاستیکی لبخند

قیمت چکمه پلاستیکی لبخند

چکمه پلاستیکی لبخند یکی از ۲۳۰ واحد تولیدی چکمه پلاستیکی در شهر قم می باشد. این برند در سال ۱۳۵۹ شروع به فعالیت کرده است و در تولید دمپایی و چکمه های پلاستیکی فعالیت دارد که طرح های متنوع و طرحداری را در چکمه های پلاستیکی تولید می کند.

گروه تولیدی کفش لبخند از سال ۱۳۵۹ در عرصه تولید کفش های ماشینی شروع به فعالیت کرد و با گذشت زمان و پیشرفت دستگاه های روز دنیا، این مجموعه نیز از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنبا در تولید کفش های ماشینی از جمله دمپایی و چکمه پلاستیکی استفاده می کند.

چکمه پلاستیکی لبخند

محصولات گروه تولیدی لبخند

این مجموعه بزرگ با خط تولید های متنوع اقدام به تولید چکمه های پلاستیکی، دمپایی های پلاستیکی یا پاپوش های پلاستیکی و تزریقی در ایران کرده است.

همیشه در خرید کفش های ماشینی مانند دمپایی و چکمه پلاستیکی به سه اصل مهم و اساسی کیفیت، زیبایی و راحتی توجه نمایید.

چکمه های پلاستیکی این برند از مدل های متنوع و جدیدی برخوردار هست که مناسب سلیقه امروز مصرف کنندگان می باشد. و همچنین در مورد دمپایی پلاستیکی و پاپوش های این شرکت نیز می توان این اظهار نظر را داشته باشیم.

چکمه پلاستیکی لبخند

چکمه پلاستیکی لبخند

اما مدل و طرح هایی که این برند در تولید چکمه های پلاستیکی خود استفاده می کند بسیار متنوع و مخاطب پسند هست. در ذیل به مدل هایی که این برند تولید می کند اشاره شده است.

  1. چکمه پلاستیکی سفید (مردانه و زنانه)
  2. چکمه پلاستیکی مشکی یا کشاورزی (مردانه و زنانه)
  3. چکمه پلاستیکی طرحدار و رنگی
  4. چکمه پلاستیکی بچگانه (در طرح های متنوع و زیبا)

چکمه پلاستیکی لبخند

قیمت چکمه پلاستیکی لبخند

قیمت یکی از مهم ترین پارامتر های اصلی و تاثیر گذار در زمان انجام یک معامله می باشد تا بتوان با مناسب ترین قیمت، بهترین کیفیت خریداری نمود. به همین دلیل شما می توانید از طریق این وبسایت و با ارتباط برقرار کردن با کارشناسان ما از آخرین و بهترین قیمت چکمه های پلاستیکی بهره مند شوید تا بتوانید خرید مطمئن و اقتصادی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما