Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/ptdqguty/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
لیست قیمت دمپایی پلاستیکی خارجی - لیماگام

لیست قیمت دمپایی پلاستیکی خارجی

برای اگاهی از لیست قیمت دمپایی پلاستیکی خارجی، به مراکز رسمی توزیع این محصولات در داخل کشور مراجعه نمایید و یا می توانید با جستجو در فضای اینترنت از قیمت روز انها با خبر شوید و اقدام به خرید نمایید.

دمپایی پلاستیکی

دمپایی پلاستیکی خارجی

انواع و اقسام دمپایی پلاستیکی خارجی از طریق مراکز وارداتی و به صورت انبوه همه ساله وارد کشور ما می گردد . این دمپایی های ساخت خارج از ایران هم از جنس های مرغوبی برخوردار هستند و هم قیمتی به نسبت گران تر از اجناس داخلی دارند و دلیل ان هم تغییرات و نوسانات قیمت ارز و دلار و تورم های داخل ایران و همچنین حق گمرک می باشد. البته محصولات تولید و ساخت کشور چین از این قاعده مستثنی هستند آنچه که چین را به عنوان یک اقتصاد موفق و برتر در دنیا شناخته شده کرده است، تولید محصولات ارزان قیمت می باشد. البته این هم بی دلیل نیست. محصولات چینی معمولا بی کیفیت ترین و نامرغوب ترین اجناس دنیا هستند و همین امر سبب ارزان بودن انها است.

دمپایی پلاستیکی

چرا دمپایی پلاستیکی خارجی

اینکه چرا دمپایی های پلاستیکی خارجی با وجود قیمت گران انها، در داخل ایران آنقدر پر فروش و محبوب هستند دلایل زیادی دارد. یکی از این دلایل طرح ها و رنگ های بسیار جدید و شیک و خاص آنها می باشد. یک نمونه از این دمپایی های پر فروش دمپایی های لوکس خارجی است که با طرحی بسیار شیک ساخته شده اند. همچنین دمپایی های بچه گانه خارجی به شکل های بسیار زیبا و جذاب برای کودکان طراحی می شوند که برای انها بسیار جذاب و دوست داشتنی است. دلیل دیگر مرغوبیت بالای اکثر برندهای خارجی مثل نایک است. هرچند این برندهای معروف بیشتر هزینه نام تجاری خود را دریافت می کنند تا خود محصولات را.

دمپایی پلاستیکی

عیب دمپایی پلاستیکی خارجی

دمپایی های پلاستیکی خارجی شاید حسن های فراوانی داشته باشند اما یک عیب خیلی بزرگ دارند و آن هم این است که با وارد کردن این محصولات به طور عمده و گسترده در داخل کشور و اشباع شدن بازار های داخلی از این محصولات، دیگر کسی به سراغ تولیدات داخلی نمی رود و تولید کنندگان داخلی عملا بیکار گشته و کارخانجات نیز به مرور تعطیل می گردند. به این ترتیب چرخ تولید بسیاری از مراکز تولیدی متوقف شده و کارگران بسیاری از کار بی کار می شوند که خود یک معضل بزرگ برای کشور است. اقتصاد داخلی به تولید و صادرات وابسته است که اگر فعال نباشد ان بخش هم از کار می افتد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما