Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/ptdqguty/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت چکمه پلاستیکی صنعتی - لیماگام

قیمت چکمه پلاستیکی صنعتی

چکمه پلاستیکی صنعتی از جمله تجهیزات حفاظت فردی می باشد که از پاها در برابر  انواع مواد صنعتی مضر و زیان آور از جمله اسید ها، قلیا ها، روغن ها و سوخت های صنعتی محافظت می نماید. این چکمه ها از مواد اولیه بسیار مرغوب و متناسب با نیاز صنایع مختلف تولید و در اختیار کارگران و شاغلین صنایع  قرار می گیرند. 

قیمت چکمه پلاستیکی صنعتی

منظور از چکمه پلاستیکی صنعتی چیست؟

منظور از چکمه پلاستیکی صنعتی چیست؟در برخی از صنایع به علت تماس پا با انواع مواد خورنده مانند انواع اسیدها و بازها، موادی مانند روغن ها و بنزین و اجسامی مانند اجسام برنده، اجسام داغ و بسیاری از مواد و اجسام آسیب رسان دیگر  افراد نیازمند به استفاده از پوشش و محافظ مناسب جهت محافظت خود در ناحیه پاها می باشند.
با توجه به موارد اشاره شده استفاده از چکمه های پلاستیکی صنعتی با قابلیت حفاظت بالا از پاها در برابر عوامل زیان آور محیط کار یکی از بهترین انتخاب ها می تواند باشد.

چکمه های پلاستیکی صنعتی چکمه هایی هستند ساخته شده از جنس پلاستیک مرغوب و دارای ساق بلند که مچ پا و قسمت فوقانی آن را کاملا پوشش داده و از پا در برابر انواع مواد صنعتی خورنده و مضر محافظت می نمایند.
کفی این چکمه ها اغلب از جنس پی وی سی و بسیار مقاوم بوده و در کنار پلاستیک به کار برده شده جهت ساخت چکمه ترکیبی مناسب و با کیفیت جهت محافظت پا در برابر انواع مواد و عوامل آسیب زا در صنعت تشکیل داده اند.
کف این چکمه ها به گونه ای طراحی شده است که از لغزش و سر خوردن افراد در محیط های لغزنده جلوگیری کرده و بدین دلیل انتخابی مناسب جهت استفاده بر روی سطوح دارای لغزندگی می باشند.
یکی از مزایای این چکمه ها به کارگیری لایه های فولادی در سر پنجه های آن ها می باشد که این باعث شده است تا بتواند از پا در برابر ضربات و فشار های موجود در محیط کار محافظت نماید. از دیگر ویژگی های این نوع چکمه ها می توان به مقاومت آن ها در برابر جریان کم الکتریکی اشاره نمود.
طبق آمار تعداد آسیب های وارده بر ناحیه پا در صنایع در دومین رتبه بعد از آسیب های وارده بر ناحیه دست قرار دارند. بدین جهت به کار گیری این چکمه ها در کارهای صنعتی، نیمه صنعتی و محیط های کارگاهی به عنوان یکی از تجهیزات ضروری ایمنی جهت حفظ ایمنی و سلامتی افراد امری اجتناب ناپذیر می باشد.

فروش انواع مختلف چکمه پلاستیکی

فروش انواع مختلف چکمه پلاستیکی انواع چکمه پلاستیکی در طرح ها و رنگ های مختلف با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید و به فروش می رسند.
از انواع چکمه پلاستیکی می توان به چکمه های پلاستیکی عایق در برابر جریان الکتریسیته، چکمه پلاستیکی محافظ در برابر اسید و روغن، چکمه پلاستیکی ضد عرق و اسید، چکمه پلاستیکی دارای محافظ فولادی در ناحیه سر پنجه و چکمه پلاستیکی بلند پی وی سی اشاره کرد.
با توجه به نوع شغل و عوامل زیان آور محیط کار می توان  چکمه متناسب با نیاز خود را انتخاب، خریداری و مورد استفاده قرار داد. فروش چکمه پلاستیکی در انواع سایزها و طرح های مختلف زنانه و مردانه در این مرکز انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما