Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/ptdqguty/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت فروش چکمه کشاورزی ممتاز - لیماگام

قیمت فروش چکمه کشاورزی ممتاز

قیمت فروش چکمه کشاورزی ممتاز در بازار با توجه به فروش کلی و یا جزئی آن متفاوت است . معمولا در فروش عمده و کلی محصول قیمت آن شکسته شده و با سود بسیار کمی به فروش می رسد . اما به طور کلی این چکمه ها با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می گردد .

چکمه کشاورزی ممتاز

چکمه کشاورزی ممتاز در کارخانجات ممتاز واقع در شهر تبریز تولید می گردد . این چکمه ها به عنوان یکی از بهترین چکمه های پلاستیکی تولیدی در کشور شناخته شده اند و کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی دارند . چکمه های کشاورزی تولید این کارخانجات به کشورهایی نظیر عراق، افغانستان، سوریه و … نیز صادر می گردد و از این راه باعث ارز آوری به کشور و سود فروشندگان و تجار می گردد .این چکمه ها در دو رنگ سفید و مشکی بسیار مناسب فعالیت های کشاورزی تولید می شوند.

چکمه کشاورزی ممتاز

چکمه پلاستیکی در کشاورزی

چکمه های پلاستیکی به خاطر اندازه و جنس آنها در فعالیت های مختلفی از جمله کشاورزی و باغداری استفاده می شوند . این چکمه ها هم از انتقال آلودگی به محیط جلوگیری می کنند و هم از سلامتی پاها در طول انجام کار محافظت می نمایند . انجام امور کشاورزی در داخل گل و لای و آب با چکمه های کشاورزی ممتاز بسیار راحت است و به هیچ وجه پاها خیس و یا آلوده نمی شود .

چکمه کشاورزی ممتاز

صادرات چکمه پلاستیکی

یکی از حوزه های پر درامد و پر سود رد صنعت سادرات کشور صادرات چکمه های پلاستیکی می باشد . چکمه های پلاستیکی ساخت ایران در کشورهای متعددی خریدار دارد از جمله عراق، افغانستان، آذربایجان، سوریه و ترکمنستان که خریدار این محصول هستند . برای صادرات چکمه های پلاستیکی باید این محصولات را با کیفیت بالا و ظاهری شکیل تولید نمود تا مورد پسند طرف خریدار واقع شود .

چکمه کشاورزی ممتاز

خرید از کارخانجات چکمه کشاورزی ممتاز

متقاضیان و خریداران چکمه های کشاورزی ممتاز می توانند به طور مستقیم و بی واسطه این محصول را از کارخانجات تولیدی آن در تبریز به صورت کلی و عمده خریداری نمایند .با این کار سود فروش و قیمت تمام شده آن بسیار کاهش می یابد و برای خرده فروشان و صاحبان فروشگاه ها بسیار به صرفه می باشد . برای خرید مستقیم از کارخانه ممتاز علاوه بر حضور در این کارخانه راه راحت تری هم وجود دارد، آن هم استفاده از وب سایت های فروش مستقیم یان محصول است که با استفاده از آنها راحت و سریع می توانید محصول مورد نظرتان را سفارش دهید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما